درباره ما

به فروشگاه آنلاین پرچین مارکت خوش آمدید!

با سلام و درود به شما دوست عزیز که سایت ما را برای تامین بخشی از نیاز هاتون انتخاب نمودید و باعث افتخار است بتوانیم با ارائه خدمات سریع و جامع و با کیفیت خرید لذت بخشی را برای شما تضمین نمائیم تا با خیال آسوده دغدغه های شما از بابت تامین آنچه که نیاز است حتی المقدور مرتفع نماییم.

پرچین مارکت یک فروشگاه صرفاً مجازی میباشد که به منظور ارائه خدمات و فروش محصولات اصیل و اورجینال،سلامت محور،با کیفیت و با قیمتی مناسب به تمام اقشار جامعه در سرتاسر ایران  در بستر اینترنت راه اندازی گردید . این مجموعه با ترکیبی از نیرو های جوان ، با انگیزه و متخصص در کنار مدیرانی با تجربه  در زمینه تخصصی تلاش مینماید که خاطره خوب و دلپذیر از یک خرید بی درد سر  و با پشتیبانی عالی برای مشتریان خود فراهم آورد.

امروزه با گسترش تکنولوژی و ارتباطات دیجیتالی و افزایش تنوع در تولید محصولات غذایی ، بهداشتی،سلامت و بهداشت شخصی این امکان را فراهم نموده که همین امر افزایش نظارت بر کیفیت و رعایت اصول بهداشتی را میطلبد .  از اهداف مجموعه پرچین مارکت اینست که در دنیایی از محصولات متنوع و متفاوت محصولاتی را دست چین و ارائه  نماید تا علاوه بر کیفیت عالی و داریا اصالت تولید کننده نیز باشد . 

توسعه تکنولوژی و ابزار های دیجیتال باعث گردیده  حضور فیزیکی در سوپر مارکت ها  و تهیه مواد غذایی و روزانه رو به کاهش نماید لیکن از مهمترین دغدغه هایی که اغلب موجب نگرانی مشتریان میگردد و از خرید اینترنتی خود داری میکنند  عدم اعتماد لازم به فروشندگان و عدم پاسخگویی مناسب میباشد . لذا ما در پرچین مارکت با اخذ مجوز لازم شامل نماد اعتماد الکترونیکی (اینماد) و نماد رسانه و اعلام آدرس و شماره تماس این اعتماد را و امنیت را به شما میدهیم که همواره در دسترس مشتریان بوده و در صورت عدم رضایت از محصولات به هر علت پاسخگو بوده و در صورت عدم رضایت با حفظ شرایط و ضوابط مرجوع میگردد .

با ما همسفر شوید !